Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Podsumowanie 2013  (Przeczytany 5541 razy)

Skye

  • Let's get fired up:)
  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1243
  • Reputacja: 81
    • Zobacz profil
    • Retro Creatives
Podsumowanie 2013
« dnia: 22 Grudzień 2013, 19:47:31 »
Jak ocenianiacie dobiegający juz końca rok? Zrealizowaliście swoje postanowienie noworoczne  ? Macie jakieś cele na nowy rok?

Moje życie toczyło się w tym roku właściwie takim torem jak w latach poprzednich, ale z kilkoma zmianami. Fakt - ten rok był dla mnie burzliwy i było sporo wzlotów i upadków. Jedynym minusem było to, że zbyt często dałam się ponosić chwili, a to nie zawse był dobry wybor (szczególnie w pracy). Zawsze staram się nie mysleć o tym co było złe, tylko zapamiętać te najlepsze momenty.
Spędziłam niesamowite chwile z przyjaciółmi w czasie wakacji, przez co te wakacje z pewnością zapisza się na stałe w mojej pamięci. Poznałam masę fascynujących ludzi i zrozumiałam, że jednak mam prawdziwych kumpli;)
Graficznie...to przyznam szczerze, że odpuściłam sobie w ostatnim roku grafikę, ze względu początkowo kontuzję nadgarstka (lekkie skaleczenie) ale i zmiana trybu życia.

Podsumowując - pierwsza połowa roku w miarę spokojna, druga dość imprezowa ale i pracowita, ale myślę, że chyba było warto. Postanowienie noworoczne? Dotyczy pewnej sprawy, dośc osobistej + standardowe - będę pracować nad sylwetką;) Jak wyjdzie - zobaczymy.

Czekam na Wasze wypociny w tym temacie;-)


« Ostatnia zmiana: 22 Grudzień 2013, 19:49:09 wysłana przez Skye »
I just wanna live fast, party hard,
make money, be a star
♥♥
Retroscream my name[/center]

Santana

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 263
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Podsumowanie 2013
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Grudzień 2013, 20:16:53 »
Hmmm,co ja mogę powiedzieć.Muszę przyznać,że ostatni rok był najlepszym w moim życiu.Tak,wreszcie zaczęło się coś dziać,poznałam nowych ludzi,co nie do końca mogę miło wspominać,ale każda nauczka w życiu jest lekcją.Czerwiec 2013 będę wspominać do końca moich dni <3,to co wtedy się wydarzyło jest ściśle związane z moją przyszłością i planami.Lipiec - pierwsza praca w zawodzie,niby praktyki ale zawsze coś.W tym roku muszę przyznać,że bardziej zaklimatyzowałam się i zbliżyłam z ludźmi.Poznałam siebie i trzeba przyznać dużo się nauczyłam.To co przeżyłam w 2013 roku narodziło we mnie nowe pomysły,idee i poczucie wartości.Nowy rok to przede wszystkim - matura,studia i być może wyjazd(trzymajcie kciuki za mnie - prosze prosze prosze prosze),dużo nowości i to co najlepsze,nieznane.
Postanowienia na nowy rok to : zmiana trybu życia i myślenia.

Wszystkim użytkownikom oraz adminom życzę zdrowia,miłości i spełnienia największych marzeń.


Nie bądźcie leniuchami !!
- powiedział największy leń na świecie.

Nie dajcie się,róbcie co kochacie i ciężko pracujcie.
« Ostatnia zmiana: 22 Grudzień 2013, 20:27:14 wysłana przez Santana »
Being part of something special makes you special

Skye

  • Let's get fired up:)
  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1243
  • Reputacja: 81
    • Zobacz profil
    • Retro Creatives
Odp: Podsumowanie 2013
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Grudzień 2013, 21:19:31 »

Nie bądźcie leniuchami !!
- powiedział największy leń na świecie.


Nie przypominam sobie żebym coś takiego mówiła;) hahahahaha:P

W sumie jeszcze wszystko moze się zdarzyć, zostało kilka dni do 2014, więc w sumie nie mogę jeszcze go do końca podsumować, ale raczje ejstem zadowolona, mam nadzieję, że 2014 będzie taki sam lub jeszcze lepszy niż 2013.

I just wanna live fast, party hard,
make money, be a star
♥♥
Retroscream my name[/center]

Santana

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 263
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Podsumowanie 2013
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Grudzień 2013, 21:32:49 »
nie,nie :D to nie było w odniesieniu do Ciebie ! hahahahahahaha śmiesznie wyszlo.
To prawda :)
Being part of something special makes you special

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Podsumowanie 2013
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Grudzień 2013, 22:16:18 »
Do największych sukcesów mijającego 2013 roku mogę zaliczyć to, że po 5 latach udało mi się zakończyć etap edukacji na studiach i zdobyć upragniony tytuł magistra. Po za tym poznałem sporo bardzo interesujących osób, które uświadomiły mi, że nie jestem jedynym świrem :) Dużo dowiedziałem się o samym sobie. O rzeczach, które nigdy bym nie przypuszczał, że mogę osiągnąć. Żeby nie było tak kolorowo, to wydarzyło się tez kilka sytuacji, które mocno sprowadziły mnie na ziemię. Niestety niektórzy ludzie nie potrafią się zmienić. W tym roku uaktywniłem się też graficznie, wykonując kilka fajnych zamówień. Po za tym uświadomiłem sobie, że mam strasznie krótką cierpliwość i co chwila przychodzą mi do głowy inne rzeczy, które zaburzają moją poprzednią koncepcję. Stąd masa niedokończonych projektów.

A jakie mam oczekiwania względem 2014? Cóż, liczę na pracę. Nie musi być ona w zawodzie. Ważne, abym czuł się w niej swobodnie. Planuję usamodzielnić się, zorganizować sobie swój własny wymarzony kąt. Dodatkowo dokształcić się w jakimś kierunku związanym z kreowaniem wizerunku. No i może w 2014 uda mi się znaleźć kogoś, kto nie będzie stawiał tylko na "zostańmy przyjaciółmi". Ponadto praca i jeszcze raz praca nad sobą. Nie nastawiam się na rewolucje, ale mam nadzieję, że 2014 nie będzie gorszy od 2013.
Do you want more?


Skye

  • Let's get fired up:)
  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1243
  • Reputacja: 81
    • Zobacz profil
    • Retro Creatives
Odp: Podsumowanie 2013
« Odpowiedź #5 dnia: 25 Grudzień 2013, 22:37:09 »
Dużo dowiedziałem się o samym sobie.
Ja odobnie. Do tego dowiedziałam się wiele o tym jak byłam kiedyś postzregana przez innych, co mnie niesamowicie zaskoczyło, bo to zupełnie nie pasowąło do tego, co ja myślałam o swoim wizerunku.

Po za tym uświadomiłem sobie, że mam strasznie krótką cierpliwość i co chwila przychodzą mi do głowy inne rzeczy, które zaburzają moją poprzednią koncepcję. Stąd masa niedokończonych projektów.
Witam  w klubie:D

No i może w 2014 uda mi się znaleźć kogoś, kto nie będzie stawiał tylko na "zostańmy przyjaciółmi".
U mnei raczje w tych sprawach zawsze jest dno. Ale ja nie jestem (podobno) typem osoby, która potrafi się zaangażować, więc trudno hah;-)


@Santana nic nie szkodiz, ja się z tego smieje hahaha:D
I just wanna live fast, party hard,
make money, be a star
♥♥
Retroscream my name[/center]

Drew

  • Gość
Odp: Podsumowanie 2013
« Odpowiedź #6 dnia: 26 Grudzień 2013, 16:16:49 »
Rok minął mi tak jak każdy poprzedni... Nudy!! Ale 2013 rok był chyba najnudniejszy. Nigdy nie robię postanowień noworocznych ale w tym roku postanowiłem to zmienić :D Mam nadzieje, że wszystkie uda się wykonać. Planuję przeprowadzić się do naszej stolicy, popracować nad sobą (głównie fizycznie) i uzbierać w końcu na swój wymarzony laptop :D

Liza

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 148
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • ALOHAFROMNOWHERE.COM
Odp: Podsumowanie 2013
« Odpowiedź #7 dnia: 28 Grudzień 2013, 15:46:11 »
2013 rok był dla mnie naprawdę udany. Zaczynając od zdania matury, ukończenia szkoły, a co dla mnie najważniejsze, bo długo się z tym męczyłam- zaczęłam się sama sobie podobać. Schudłam 8kg, zażegnałam dosyć burzliwe początki w związku, na chwilę obecną chyba nie mogłoboby być między nami lepiej - jest cudownie i dzięki temu podbudowała się moja samoocena, o czym wspomniałam wcześniej. Dodatkowo pod koniec roku wyprowadziłam się z domu do dużego miasta, co stanowczo pomogło mi zażegnać stres i nerwy, które towarzyszyły mi w domu, choć chętnie tutaj wracam na weekendy i teraz naprawdę czuję, że żyję. Poszłam na studia, na których poznałam fajnych ludzi, zobaczymy jak to będzie. Dodatkowo udało mi się popracować nad moim nieznośnym charakterem, który naprawdę komplikował mi relacje z niektórymi osobami.

Jeśli chodzi o sprawy internetowe, to zakończyłam (chociaż może jeszcze minimalnie się udzielam) swoje sprawy jeśli chodzi o fansite. Rozwinęłam się jednak w innym aspekcie - stworzyłam z Bartelem własny sklep internetowy, a typowej grafiki na strony fansite już nie wykonuję od dłuższego czasu.

Czy mam jakieś plany na 2014 rok? Na pewno pracować dalej nad sobą, chciałabym jeszcze trochę schudnąć i pracować dalej nad swoim charakterem, z którymi nadal trochę mam problemy. Jeszcze przestać zadręczać się wspomnieniami, które są zamknięte, a jednak dalej co jakiś czas mnie męczą. Dodatkowo chciałabym, aby sklep internetowy się rozwinął i w końcu wybrać się na jakiś fajny koncert. No i w końcu stworzyć tą prywatną stronę internetową/ bloga! ;-)
« Ostatnia zmiana: 28 Grudzień 2013, 15:49:23 wysłana przez Liza »
instagram.com | I live a life pretty similar to yours - used to go to school, hang with friends, and play sports.

lineek92

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Podsumowanie 2013
« Odpowiedź #8 dnia: 30 Grudzień 2013, 08:26:51 »
Rok 2013 udany :) pierwsza połowa roku może trochę mniej ale też nie ma co narzekać :) po raz pierwszy odwiedziłem miejsca w Polsce w których w życiu nie miałem jeszcze okazji być. Czuję się spełniony i wierzę że następny rok będzie jeszcze bardziej udany.

Nilfhald

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Podsumowanie 2013
« Odpowiedź #9 dnia: 30 Grudzień 2013, 13:13:21 »
Raczej udany. Skończyłem studia, znalazłem pracę, utrzymuję się samodzielnie. Z drugiej strony nic specjalnie ciekawego się nie wydarzyło. Może być tylko lepiej :)

Karen

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 568
  • Reputacja: 2
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Podsumowanie 2013
« Odpowiedź #10 dnia: 30 Grudzień 2013, 16:19:55 »
Rok 2013 trochę udany trochę nie. Rozwód rodziców, wreszcie po tych  15-latach walki z ojcem, jego pijaństwem itd. Niestety odwalał numery do dziś, i dlatego mogę uznać część 2013 za złą. Za to wydarzyło się, wiele pozytywnych. Spełniłam marzenie - 25 marca 2013r w Atlas Arenie w Łodzi, zobaczyłam swojego idola, na którego czekałam 4 lata. Co więcej? Przeżyłam swoją :"pierwszą prawdziwą" miłość, i do dziś mnie trzyma, mimo,że razem już nie jesteśmy.  Wiele wspomnień ze swoimi przyjaciółmi. Poznanie wielu osób interesujących, i tych z którymi raczej kontaktu nie powinnam mieć. Postanowienia? Nigdy ich nie robię, w tym roku mam jedno. Miejmy nadzieję,że się spełni.
Wszystko siedzi w twojej głowie.

Drew

  • Gość
Odp: Podsumowanie 2013
« Odpowiedź #11 dnia: 30 Grudzień 2013, 22:15:40 »
Chciałbym jeszcze dodać, że największym moim błędem w 2013 było oddanie zacefron.pl ale pocieszam się faktem, że oddałem tą stronę w dobre ręce.
« Ostatnia zmiana: 30 Grudzień 2013, 22:18:01 wysłana przez Drew »

Spencer

  • Gość
Odp: Podsumowanie 2013
« Odpowiedź #12 dnia: 31 Grudzień 2013, 12:39:34 »
Moim największym marzeniem było znaleźć hobby, które dawałoby mi satysfakcję i znalazłam. Ten rok jest bardzo udany pomimo problemów rodzinnych, które doprowadziły mnie do smutku. Teraz emocje opadły i jest lepiej. Co jeszcze? Podobnie jak Liza schudłam z czego jestem bardzo dumna i w przyszłym roku zamierzam dalej pracować nad sobą. 2013 rok był również udany jeśli chodzi o naukę (nie tylko tą w szkole). Mam nadzieję, że 2014 będzie jeszcze lepszy pod względem chwil radości, spełnionych marzeń i zdanej matury.


Bartel

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 770
  • Reputacja: 83
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Kukiczo.com
Odp: Podsumowanie 2013
« Odpowiedź #13 dnia: 05 Styczeń 2014, 00:07:18 »
Podsumowanie 2013? Oj to był zwariowany rok. Zapowiadał się mega dobrze. Własne mieszkanie (co prawda wynajęte), świetni znajomi, praca, szkoła. Żyłem tak jak zawsze chciałem. Sprawy sercowe zaczęły się układać. Uzyskałem duże wsparcie od przyjaciół, mogłem wyjść z szafy.

Później zaczął się najgorszy okres w moim życiu. Przeprowadziłem się do Gdańska ze znajomymi (wcześniej mieszkałem sam). O ile samo mieszkanie w Gdańsku wspominam bardzo dobrze i teraz tęsknię za życiem w Trójmieście, to nigdy wcześniej nie zawiódł mnie tak, na pozór, bliski. Można by napisać niezłą książkę z tego okresu, jednakże na chwilę obecną o tej wyrwie w moim życiu wiedzą nieliczne osoby.

Jeżeli chodzi o sprawy typowo fan-site to w 2013 nie zrobiłem ani jednej pracy graficznej tego typu, nie udzielałem się na stronie. Dla większości osób pewnie zniknąłem z fansajtowego światka.

Końcówka 2013 była już lepsza, wróciłem do domu rodzinnego (niestety, ale już byłem do tego zmuszony), rozpoczęła się praca nad Kukiczo, które tak naprawdę uratowało ten rok i mnie. Gdyby nie ów sklep, popadłbym w depresję totalną. Tak przynajmniej miałem i mam co robić.

2014? Mam nadzieję że będzie jak najlepszy. Planów na ten rok mam dużo, za dużo. Przede wszystkim chcę powrócić do mojej sylwetki z początków ubiegłego roku, właściwie to jeszcze nad nią popracować, iść na siłownię, zacząć biegać, zdrowo i regularnie się odżywiać... Jednakże dobrze wiem, że w domu rodzinnym nie mam do tego zbyt dużych motywacji, dlatego chcę przeprowadzić się do Trójmiasta, zapewne do Gdyni. Chcę po prostu zacząć nowe życie, albo dokończyć to z początku 2013, pozostawiając przeszło pół roku w niepamięci.

Skye

  • Let's get fired up:)
  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1243
  • Reputacja: 81
    • Zobacz profil
    • Retro Creatives
Odp: Podsumowanie 2013
« Odpowiedź #14 dnia: 12 Styczeń 2014, 18:29:44 »
Wprawdzie nie weszłam hucznie w 2014 rok, to już pierwszy weekend nowego roku obfitował w akcje w stylu kac vegas, więc już widzę, że długo nie wytrzymałam w postanowienaich noworocznych:( hahaha, ale nie wszystko stracone, bo jeszcze trochę zostało do KOŃCA 2014;-)
I just wanna live fast, party hard,
make money, be a star
♥♥
Retroscream my name[/center]

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Podsumowanie 2013
« Odpowiedź #14 dnia: 12 Styczeń 2014, 18:29:44 »