Forum portalu Fan-Strefa.pl > Przywitaj się

Skąd pomysł na Wasze loginy?

<< < (3/14) > >>

Naughty:
A ja kiedyś zauważyłam, że kuzynka w nicku na skype miała naughty i jakieś tam cyferki nie ważne. Sprawdziłam w translatorze co to znaczy i patrze 'niegrzeczny'. Pomyślałam sobie że fajnie to brzmi ogólnie no i tak już sobie przywłaszczyłam xD

Lea:
Lea - jest to imię z języka angielskiego (są dwie pisownie Lea i Leah, ale mam pewności czy to nie są da różne imiona)

Bardzo dawno temu chciałam założyć bloga i potrzebowałam nick, a w tamtym czasie lubiłam piosenkę Lil' Flip feat. Lea - Sunshine, więc postanowiłam, że imię Lea jak najbardziej się nadaje. Tym bardziej, że nikt takiego nie używał i nie używa do dziś, oprócz mnie :D i dlatego wiele osób wie, że Lea to tylko ja heh

link do piosenki:
http://www.youtube.com/watch?v=93EpIS3icrA

Znaczenia imienia Lea z wikipedii:
Lea – imię żeńskie pochodzenia biblijnego. Było to imię córki Labana, pierwszej żony Jakuba, z którym miała sześciu synów: Rubena, Symeona, Lewiego, Judę, Issachara i Zebulona oraz córkę Dinę. Pochowana została w grobowcu rodzinnym, w jaskini na polu Machpela.

Lea imieniny obchodzi 22 marca, jako wspomnienie św. Lei, pobożnej wdowy, żyjącej w IV wieku

Lilianne.:
Lilianne. - właściwie nie pamiętam zawsze byłam Lilianne :P kiedyś szukałam jakiegoś angielskiego imienia po stronach i akurat to mi przypadło do gustu. ;)

Jen:
u mnie ogromny banał - mój nick wziął się od mojej ulubionej postaci w 'jeziorze marzeń' czyli wlasnie jen lindley :P

V:
moje drugie imię to Wiktoria. A po ang. jest Victoria. wzięłam pierwszą literę i o, jest V XD

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej