Forum portalu Fan-Strefa.pl > Przywitaj się

let's start.

(1/2) > >>

Freya:
Witam wszystkich koszykiem ziół i przypraw ;D
Moje prawdziwe imię to Milena, obecnie klasa maturalna, totalna egiptomaniaczka oraz fanka kultur antycznych, dodatkowo psychologia + podróżepodróżepodróże + Bliski Wschód + herbata + morze + poranki + jazda konna. Ulubiony dzień tygodnia - środa.
Jakiś czas temu sama prowadziłam kilka stron fanowskich, ale chwilowy brak czasu oraz moje nierozgarnięcie (jestem kompletnie niezorganizowana) nie pozwoliło mi na dalszą działalność. A obecnie idole na temat których chciałabym takową stworzyć, już mają swoje piękne i profesjonalne strony ^^, które zresztą lubię czasem odwiedzać, dlatego postanowiłam dołączyć do forum (;

Kitty:
Cześć!  ;)
Można wiedzieć, kim są Twoi idole? ;)

Skye:
i jakie strony prowadziłaś?:>

Bee:
dołączam się do pytania Skye ^^ wyprzedziłaś mnie!

Freya:

--- Cytat: Kitty w 06 Listopad 2010, 16:23:36 ---Można wiedzieć, kim są Twoi idole? ;)
--- Koniec cytatu ---
Jeśli chodzi o aktorów: Keira Knightley, Leonardo DiCaprio, Hugh Grant, Audrey Hepburn, Nicolas Hoult oraz Joseph Gordon-Levitt.
Muzycznie lubię - Lily Allen, The Veronicas, Fall Out Boy, Lifehouse, Nelly Furtado, Ashlee Simpson.


--- Cytat: Skye w 06 Listopad 2010, 16:26:24 ---i jakie strony prowadziłaś?:>
--- Koniec cytatu ---
Prowadziłam kiedyś o Ashley Tisdale, Miley Cyrus(aż się sama sobie dziwię!) i Keirze Knightley, ale to była z jakieś trzy lata temu, stare dzieje ^^

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej