Dla webmastera > Pomoc

Problem z "czytaj więcej"

(1/2) > >>

Yasmine:
Jak w tytule, mam problem z opcją "czytaj więcej" w wordpressie. Próbowałam ponownie zainstalować wordpress ale nic to nie dało. Szukałam rozwiązań w google ale niestety też nic, czy może ktoś mi pomóc? :)

PA_BLO:
Opisz na czym ten problem polega, bo nikt tego nie zgadnie i nie będzie w stanie Ci pomóc.

Yasmine:
O matko xD Sory, chodzi o to, że jak dodaję tą opcję normalnie z menu, które się znajduje nad polem gdzie sie pisze post, to w poście na stronie to widać jakby ucięte ale nie pojawia się link do "czytaj więcej"

PA_BLO:
Wiesz co, jak ja projektuję szablon i wiem, że każdy post na stronie będzie miał opcję "Czytaj więcej" to przy kodowaniu na stronie głównej wyglądu wpisu, robię link na wzór:

--- Kod: ---<a href="<?php the_permalink(); ?>" title="<?php the_title(); ?>">Czytaj więcej</a>
--- Koniec kodu ---
który umieszczam gdzieś pod wpisem i dodatkowo fajnie sobie opisuje styl tego linku. Wtedy trzeba też pamiętać, że na stronie głównej już nie używam komendy:

--- Kod: ---<?php the_content(); ?>
--- Koniec kodu ---
tylko

--- Kod: ---<?php the_excerpt(); ?>
--- Koniec kodu ---
która automatycznie skraca mi tekst do iluś tam znaków (już nie pamiętam). Wtedy nie muszę bawić się w żadne dzielenie wpisu znacznikiem <--more-->

Yasmine:
Dziękuję ci bardzo! Na pewno pokombinuję :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej