Nasze zainteresowania > Multimedia

Muzyka relaksacyjna, dźwięki afirmacji

(1/2) > >>

Piotrowicz:
Wiem, że to może nie ta tematyka, ale to też sztuka robić fajne afirmacje. Słuchał ktoś z Was kiedyś afirmacji mp3? Mi niesamowicie pomagają, a ostatnio nawet udało mi się schudnąć z afirmacjami fitness.

Takich afirmacji jest więcej, są afirmacje bogactwa, afirmacje na pewność siebie, afirmacje do nauki języków - jest tego cała masa.

Tylko błagam - nie wyskakujcie, że to takie i takie jak nie testowaliście ;p

PA_BLO:
No cóż, każdy ma swoje upodobania dotyczące muzyki. Ja preferuję brzmienie z mocniejszym beat'em. A jedyna muzyką relaksacyjną z jaką kiedykolwiek miałem do czynienia to ścieżka dźwiękowa z Titanica. Kilka lat temu lubiłem ją słuchać. Zaskoczyłeś mnie tym pojęciem "afirmacje". Nawet nie wiedziałem, że coś takiego istnieje.

Piotrowicz:
Z afirmacjami jest tak, że to bardzo nietypowe brzmienia. Ludzie, którzy to tworzą, zazwyczaj podchodzą do tematu w taki sposób.

1. Zrobić fajne tło, najlepiej jakieś tantryczne brzmienie, albo (nie wiem jak to nazwać) dźwięki mające na celu zrelaksować, wyciszyć mózg.

Tam niestety raczej beatów nie znajdziesz ;) Chociaż jakby zrobić coś z bębnami...

2. W tle są podawane różne sugestie. Mogą to być na przykład sugestie słowne (najczęściej w afirmacjach mp3 komercyjnych, masz podawane różne stwierdzenia, które mają Cię utwierdzić w jakimś przekonaniu).

Ale widziałem też ostatnio takie afirmacje, które mają tylko działać na podświadomość, np. brzdęk pieniądza (z czym Ci się kojarzy? :) ) I tak to mniej więcej działa.

Evan:
Ja ostatnio lubię muzykę która bardziej drażni niż relaksuje (noise) np. https://www.youtube.com/watch?v=BQRfHFgz6cM

B△stille:

--- Cytat: Evan w 13 Marzec 2014, 20:41:38 ---Ja ostatnio lubię muzykę która bardziej drażni niż relaksuje (noise) np. https://www.youtube.com/watch?v=BQRfHFgz6cM

--- Koniec cytatu ---

so hard :O

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej