Nasze zainteresowania > Muzyka

Lady GaGa "ARTPOP"

<< < (2/9) > >>

Imagination:
Ja również czekam na album i singiel, pomimo tego, że ogromnym fanem Gagi nie jestem. Ale zżera mnie ciekawość, co tym razem wymyśli, bo jak wiemy, Gaga lubi zaskakiwać i myślę, że i tym razem wymyśli coś naprawdę fajnego, odbiegającego od twórczości innych artystów pop.

BTW jest moim zdaniem fajnym krążkiem, trochę niedocenionym, być może z powodu średniej promocji i wyboru singli (mówię tutaj głównie o "Judas", który chyba zawiódł wszystkich), no ale człowiek uczy się na własnych błędach.

Wielki plus za zdjęcie promujące ARTPOP. Nareszcie widzimy naturalną Gagę. Oby wyglądała tak przez całą erę ARTPOPu, bo dziwne stroje i buty, przypominające kopyta, trochę się przejadły (przynajmniej mi). Podsumowując, wierzę, że Gaga nas nie zawiedzie i czekam z niecierpliwością na płytę, singiel i teledysk :)

PA_BLO:
O tak, zdjęcie promujące jest prześliczne :) Mnie na BTW zawiódł kawałem The Edge of Glory. Nie lubię takich smętnych piosenek, chociaż zdaje sobie sprawę z tego że na albumie artysty pop, takie utwory muszą się znaleźć aby trafić do grona innych odbiorców.

Skye:
BTW było dobre, ale zbyt mało komercyjne, za mało muzyki w stylu poker face czy bad romance, czyli czegos kto kupią w każdym kraju w każdym klubie itp.
Eksperymenty lubię, byle nie będzie tego za dużo. Mam nadzieję, że nowy krążek będzie ciekawy.

Kondrzej:
Mała zmiana zaszła w datach. 19.08 będzie miała miejsce premiera singla oraz będzie już wtedy dostępna (a nie od 1.09) przedsprzedaż albumu i aplikacji.

Okładka singla Applause:



Sesja autorstwa duetu Inez & Vinoodh: http://gagafacegaleria.pl/thumbnails.php?album=773

Evan:
GOD ! Niech już da chociaż preview singla ! Co do sesji to mega oprócz zdjęcia z rabbit fejsem :>

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej