Nasze zainteresowania > Muzyka

Lady GaGa "ARTPOP"

<< < (8/9) > >>

PA_BLO:
Dokładnie. Ale podobno teraz coś ma się ruszyć i niby być od nowa bo Gadze też ta promocja się nie podobała. Niech ratuje album jak tylko może, bo serio jest dobry.

Skye:
liczę, że dowali jakimś fajnym teledyskiem do do what you want<3

PA_BLO:

--- Cytat: Skye w 08 Styczeń 2014, 22:20:41 ---liczę, że dowali jakimś fajnym teledyskiem do do what you want<3

--- Koniec cytatu ---
Ja czekam na ten klip i czekam. Ale jak zobaczyłem zdjęcia zza kulis, to byłem lekko zawiedziony. Wiem, że Terry słynie z prostoty, ale to była prostota prostoty.

Kondrzej:
Gaga stwierdziła, że dopiero pokaże nam czym tak naprawdę jest ARTPOP. Bardzo mnie ciekawi, czy szykuje coś niezwykłego i czy klip DWUW będzie właśnie taki jak te zdjęcia zza kulis, czy może zupełnie inny teledysk nagle dostaniemy

Skye:

--- Cytat: PA_BLO w 08 Styczeń 2014, 22:55:15 ---
--- Cytat: Skye w 08 Styczeń 2014, 22:20:41 ---liczę, że dowali jakimś fajnym teledyskiem do do what you want<3

--- Koniec cytatu ---
Ja czekam na ten klip i czekam. Ale jak zobaczyłem zdjęcia zza kulis, to byłem lekko zawiedziony. Wiem, że Terry słynie z prostoty, ale to była prostota prostoty.

--- Koniec cytatu ---

No ja właśnie się trochę zaniepokoiłam, jak dowiedziałam się, że Terry będzie "majstrował" przy teledysku... Jego minimalistyczny styl... no nie wiem. Uważam, e w teledysku musi się dużo dziać, by przyciągał

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej