Nasze zainteresowania > Multimedia

MaRina - Saturday Night

(1/1)

claire:
Podoba wam się teledysk? Według mnie dziwnie to wyszło, dodatkowo Marina w peruce:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=q1AfFVRL1Sg#!

Skye:
Moja ulubiona piosenka Mariny:D Moim zdaniem teledysk super:D Jest super. Wprawdzie Marina jako blondynka wygląda dziwnie, ale to chyba kwestia tego, że znamy ją jako brunetkę:)
Trochę jednak przypomina mi "We found love"

Evan:
Teledysk jak dla mnie super ale szkoda, że to nie do "hellfire"

Mats_Deds:

--- Cytat: Evan w 28 Sierpień 2012, 08:29:06 ---Teledysk jak dla mnie super ale szkoda, że to nie do "hellfire"

--- Koniec cytatu ---
Lecz w teledysku zauważyłam dużą inspirację Rihanną, oraz kilka kadrów.. (Marina robi tatuaż jakiejś lasce) Podczas gdy wcześniej (czerwiec) w teledysku Dody, pojawił się taki sam kadr "Twa Energia". ALe poza tym teledysk, udany.. prócz scen w blond peruce na tle kolorowego dymu i w jasnym słońcu.

PA_BLO:
Liczyłem na coś powalającego, zwłaszcza że zapowiedzi były obiecujące. Piosenka nie należy do moich ulubionych, ale miło ją sobie tak posłuchać nic innego nie leci. Klip jest wyprodukowany na wysokim poziomie, ale już podczas pierwszego obejrzenia wyłapałem kilka inspiracji Mariny innymi zachodnimi wokalistkami. Owszem widać nawiązanie do We Found Love - Rihanny, ale nie zgodzę się co do tego, że Marina skopiowała coś od Lady Gagi z klipu Marry The Night. Motyw z samochodem nijak ma się do tego przedstawionego w teledysku Gagi. Ogólnie klip oceniam 8/10.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej