Nasze zainteresowania > Multimedia

Justin Bieber - As Long As You Love Me ft. Big Sean

<< < (3/4) > >>

Fellie:
Prawdę powiedziawszy po zobaczeniu Sneak Peeku teledysku myślałam, że będzie on mega. Niestety się zawiodłam. Nie jest on zły, jest całkiem okej, ale spodziewałam się lepszego. Według mnie dużo scen przelatuje za szybko. Zgadzam się także z wypowiedzią, iż przypomina teledysk Iglesiasa do piosenki Hero i uważam, że marna kopia, ale cóż. Widać po tym teledysku, że mały Justinek już wcale nie jest taki mały. Muszę przyznać, że niezły z niego przystojniak. Piosenka też okej. :)

juley98:
kocham ten teledysk, wzruszyłam się jak chyba przy każdym Justina. nie powiem, że najlepszy bo tak nie uważam. moim zdaniem każdy jeden jego teledysk jest świetny i po prostu nie umiem wybrać.

Cassie:
Teledysk w ogóle nie przypadł mi do gustu, za to piosenka sama w sobie bardzo mi się podoba. Słucham jej na okrągło

Dakota:
Uwielbiam tę piosenkę! Od razu wpadła mi w ucho, teledysk nie jest może jakiś fenomenalny, ale podoba mi się.

Katty:
zaraz polecą hejty na mnie. nie lubię go od początku bo według mnie udaje, że jest spoko kolesiem a tak nie jest. ta jego gra od początku jest taka sama. jestem sławny czyli fajny, otóż nie. z każdym kolejnym klipem wzrasta jego przekonanie, że teraz mu się uda przekonać do siebie coraz więcej osób, czy robi to dobrze? tą odpowiedź sobie sami w sobie musicie znaleźć, ot co.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej