Nasze zainteresowania > Multimedia

Justin Bieber - As Long As You Love Me ft. Big Sean

(1/4) > >>

Karen:
Wczoraj o 14.00 doczekaliśmy się na premierę teledysku Justina do piosenki : As Long As You Love Me, którą nagrał z Big Sean

http://www.youtube.com/watch?v=R4em3LKQCAQ


Moim zdaniem to najlepszy klip Biebera. Oczywiście pokazał,że ma te 18 lat, bo pojawiło dużo się scen z dziewczyną.Najbardziej szkoda mi Justina na koniec teledysku, kiedy go bije ojciec dziewczyny. Ogólem teledysk strasznie mi się podoba. A Wam? Wypowiadajcie się ;)

Mats_Deds:
Piosenka wpada w ucho, wszyscy teraz jadą dupstep'u, fajnie ;). A sam teledysk jest bardzo ciekawy, sama fabuła jest ciekawa, a udane kadry i ujęcia sprawiają że fajnie się to ogląda. Powiem szczerze, najlepszy teledysk Justina ;) Powodzenia.

Isabelle_:
No no no, to było coś cudownego! :D Ja w sumie nie przeżywałam aż tak bardzo tego końca, ale to był okropny widok :c Czy najlepszy - owszem. EVER! Mi się bardzo podoba, oglądam go dniami i nocami od wczoraj,hahahaha :D A Justin wygląda w niektórych momentach, na prawdę słodko. :)

`kaniejka:
czy on w kazdym teledysku musi robić 'zbolałą minę'' ?

Ellie:
UWIELBIAM, to mało powiedziane. najlepszy teledysk EVER. Mogę w nieskończoność oglądać, seksowne sceny, to już nie Justin z grzyweczką, to dorosły mężczyzna. POLECAM!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej