FAN STREFA AWARDS I > FAN STREFA AWARDS I

Fan-Strefowe Awardsy?

(1/13) > >>

PA_BLO:
Co myślicie o zorganizowaniu forumowych awardsów? Pisałem o tym pomyśle kiedyś na czacie i kilka osób było za. Na niektórych forach organizowane są takie plebiscyty, które mają za zadanie wyłonić raz na rok reprezentantów w kategoriach:
- Najbardziej pomocny użytkownik.
- AKTYWNY użytkownik z najdłuższym stażem.
- Najlepszy grafik: (najbardziej pomysłowy innowacyjny) aby nie robić podziału na gorszych i lepszych.
- Najpopularniejsza strona na hostingu.
- Najczęściej wykorzystywane motywy w designie na hostingu (chodzi tu o coś co było najczęściej kopiowane na większości szablonach na fan-strefie, jakiś element).
- Największe wpadki grafików (dziwne pomysły). itp.

Jeżeli macie jakieś pomysły to piszcie co o tym sądzicie.

Wytypowane kategoria i ich opiekunowie:

#1 - Najbardziej pomocny użytkownik (PA_BLO)
#2 - Najpopularniejsza strona na hostingu (Skye)
#3 - Najlepszy grafik (Clodagh)
#4 - Wpadki grafików (Bartel)

Bartel:
OMG! Byłoby świetnie! Jestem jak najbardziej za! Tylko w jaki sposób by się nominowało do kategorii?

Kailee:
Ja też jestem za ;) Świetny pomysł! Najbardziej ciekawi mnie to z największymi wpadkami grafików hahaha :D

PA_BLO:

--- Cytat: Bartel w 14 Kwiecień 2012, 22:09:07 ---OMG! Byłoby świetnie! Jestem jak najbardziej za! Tylko w jaki sposób by się nominowało do kategorii?

--- Koniec cytatu ---
Myślę, że możemy zrobić to tak że wyznaczymy kilka osób, które będą odpowiedzialne za poszczególne kategorie. Wtedy ogłaszamy, że w pierwszej kolejności zajmujemy się kategorią ... . Wtedy użytkownicy mogą zgłaszać swoje pomysły na nominacje do danego prowadzącego poprzez PW. Prowadzący daną kategorię sam ogłasza przez jaki okres zbiera nominacje i następnie wypisuje je i robi sondę. Głosujemy i komentujemy. Propozycje nominacji najlepiej na PW by uniknąć zbędnych nieporozumień.

Bartel:

--- Cytat: PA_BLO w 14 Kwiecień 2012, 22:21:28 ---
--- Cytat: Bartel w 14 Kwiecień 2012, 22:09:07 ---OMG! Byłoby świetnie! Jestem jak najbardziej za! Tylko w jaki sposób by się nominowało do kategorii?

--- Koniec cytatu ---
Myślę, że możemy zrobić to tak że wyznaczymy kilka osób, które będą odpowiedzialne za poszczególne kategorie. Wtedy ogłaszamy, że w pierwszej kolejności zajmujemy się kategorią ... . Wtedy użytkownicy mogą zgłaszać swoje pomysły na nominacje do danego prowadzącego poprzez PW. Prowadzący daną kategorię sam ogłasza przez jaki okres zbiera nominacje i następnie wypisuje je i robi sondę. Głosujemy i komentujemy. Propozycje nominacji najlepiej na PW by uniknąć zbędnych nieporozumień.

--- Koniec cytatu ---

No to ok. Nie mogę się doczekać kiedy zaczniemy, jestem już ciekaw wyników i nominacji.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej